AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 19 sierpień 2019 21:51

Nowy Partner HEAD Tennis

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszego nowego Partnera HEAD Tennis ? HEAD to marka, której większości nie trzeba przedstawiać. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu sportowego, a także ubrań sportowych. Marka znana w sportach zimowych ⛷?, pływaniu ?‍♀️ oraz wszystkich sportach rakietowych z tenisem na czele ? Rakietami HEAD gra między innymi nr 1 na listach ATP Novak Djokovic (zwycięzca 16 turniejów wielkoszlemowych w karierze). Już teraz marce zaufali także młodzi zdolni tenisiści, tacy jak Alexander Zverev, Bianca Adreescu czy Cori Gauff. Niebawem w naszym klubie będzie można przetestować wybrane modele rakiet tenisowych marki HEAD oraz zakupić je w przystępnych cenach. Postaramy się również uzupełniać asortyment w naszym sklepie na ile będzie to możliwe ? Już teraz jesteśmy w stanie sprowadzić na Państwa życzenie wszystkie rzeczy marki head, które znajdują się w oficjalnym katalogu HEAD na stronie https://www.head.com/pl-PL/home/

O NAS

Silesia Club to jedno z najbardziej nowoczesnych i komfortowych centrów sportowych na Śląsku, zlokalizowane w Bytomiu-Miechowicach przy ulicy Dzierżonia 19. Pełne zadowolenie ze sportowych zmagań gwarantują 4 kabiny do squasha, letnie oraz 3 korty zimowe, a nawet sala bilardowa. Po ukończeniu aktywnego relaksu, pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, czy kabin prysznicowych. Silesia Club dbając o swoich klientów posiada w swojej ofercie również kawiarnię i mini-bar, gdzie serwowane są pyszne napoje i przekąski. Każdy zawodnik dbający o swój sprzęt może także u Nas go serwisować lub zaopatrywać się ciągle w nowe technologie i ubrania w naszym salonie firmowym Prince. Dla zaczynających zabawę ze squashem, czy tenisem mamy dobrą wiadomość - u Nas można również wypożyczyć pełny sprzęt gotowy do gry. Nie marnuj czasu... Czekamy na Ciebie w Silesia Club !

DLA FIRM

Jeśli chcesz aby Twoi pracownicy mieli więcej chęci i energii do pracy? - zadbaj o ich aktywny wypoczynek i relaks. Z pomocą Silesia Club Tennis&Squash możesz zafundować swoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie indywidualnych programów karnetowych zgodnie z potrzebami i możliwościami pracodawcy, a to wszystko w korzystnych warunkach finansowych. ...

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

Silesia Club S.C.
Emilia Kossowska, Agnieszka Gajecka

ul. Dzierżonia 19

41-908 Bytom

tel. +48 691 493 100

biuro@silesiaclub.com
manager@silesiaclub.com

Copyright © 2023 Silesia Club Bytom - Tennis & Squash. All Rights Reserved.
Projekt | Implementacja | Administracja - weebMG.pl